Zwroty/wymiany towaru zakupionego w sklepie  online

Wszystkie zwroty i wymiany możesz bez problemu realizować poprzez wysyłkę towaru  domagazynu. Sprawdź na stronie zakładkę zwroty, wymiany, reklamacje i  postępujzgodnie z instrukcjami, dotyczącymi zwrotu drogą wysyłkową.


Dodatkowe dni na zwroty/wymiany towaru zakupionego w  salonach stacjonarnych lub online

Dla wszystkich zamówień, których 30-dniowy okres zwrotu ulegnie przeterminowaniu w czasie zamknięcia sklepów stacjonarnych - oferujemy dodatkowe 7 dni na zwrot w salonach po ich ponownym otwarciu.


Przypominamy, że masz możliwość zamówienia towaru  do paczkomatów In Post

Szybko, łatwo, bezpiecznie. Blisko twojego domu!
Przeczytaj  więcej o bezpiecznym odbiorze inadawaniu paczek na stronie InPost. Na odbiór przesyłki masz 48 godzin  od otrzymania informacji o jejdostarczeniu do paczkomatu. Po tym czasie przesyłka zostanie zwrócona do  nadawcy.


Rekomendujemy bezpieczną płatność online


Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi tutaj? Chętnie  pomożemy. Biuro Obsługi Klienta Timberland.pl działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 21.00 i w  sobotę od 9.00 do 17.00.

Biuro Obsługi Klienta: 12 681 84 48


Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: kontakt@e-timberland.pl

Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące:

  • naszych produktów,
  • wyboru odpowiedniego modelu,
  • dopasowania rozmiaru,
  • dostępności produktów w salonach stacjonarnych Timberland,

a także wszystkich innych nurtujących Cię kwestii. Przyjmujemy również zamówienia składane  telefonicznie.

Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz dowiedzieć się czegoś  więcej o Timberland? Być może planujesz napisać artykuł o naszej marce i potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami:

Zapraszamy!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, wskazanych powyżej, w celu realizacji przesłanego zapytania celem wykorzystania do ewentualnego późniejszego kontaktu.

Administratorem danych osobowych jest Marketing Investment Group S.A. z siedzibą w Krakowie (31-871), os. Dywizjonu 303 paw. 1, udostępnione powyżej dane będą przetwarzane w celu realizacji zapytania, kontaktu oraz ewentualnie marketingu bezpośredniego. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. Każdy ma prawo do wycofania zgody (bez wpływu na legalność dotychczasowego przetwarzania), żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełna treść klauzuli informacyjnej w polityce prywatności >>

Powrót
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});[/script]