Technologia Primaloft

Technologia Primaloft to innowacyjne rozwiązanie, które raz na zawsze odmieniło świat odzieży i butów outdoorowych. Lata poszukiwań alternatywy dla naturalnego kaczego lub gęsiego puchu przyniosły zaskakujące rozwiązanie – syntetyk, który zapewnia nie tylko termiczną izolację, ale też wodoszczelność!

Czym jest technologia Primaloft?

Specjaliści od odzieży outdoorowej od lat szukali rozwiązania, które zastąpi naturalny puch chociażby w kurtkach zimowych. Syntetyk miał radzić sobie z jedyną podstawową wadą naturalnego puchu kaczego, czyli przemakalnością. Złotym środkiem okazała się technologia Primaloft, czyli syntetyk z mikrowłókien poliestru dziś wykorzystywany nie tylko w odzieży, ale również w obuwiu outdoorowym. Jego właściwości to nie tylko znakomita zdolność termoizolacji dzięki zatrzymywaniu powietrza pomiędzy włóknami, ale również wodoszczelność. Dzięki temu odzież i buty outdoorowe z technologią Primaloft są odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne – chłód, opady deszczu i śniegu.

Powrót
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});[/script]