Koszty dostawy


Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych, niekiedy może on ulec nieznacznemu wydłużeniu do 6 dni roboczych.

Dbając o Twój komfort, zapewniamy wygodne formy wysyłki: dostawę kurierską pod wskazany adres, odbiór przesyłki w wybranym paczkomacie InPost lub odbiór w jednym z salonów stacjonarnych (z wyłączeniem salonów typu outlet).DLA KLUBOWICZÓW TIMBERLAND DARMOWA DOSTAWA OBOWIĄZUJE DLA WSZYSTKICH FORM DOSTAWY!

Dla klientów nie należących do Klubu Timberland:

  • dostawa za 0 zł niezależnie od wartości zamówienia tylko z odbiorem osobistym w jednym z salonów stacjonarnych (z wyłączeniem salonów typu outlet).
  • dostawa za 0 zł dla zamówień równych lub przekraczających wartość 200 zł
  • dostawa 11,99 zł dla zamówień poniżej wartości 200 zł do Paczkomatów lub w przypadku dostawy kurierem

Ważne! W przypadku zakupu kilku produktów w ramach jednej transakcji, zamówione produkty mogą być wysłane do Ciebie w więcej niż jednej paczce. Nie ma to wpływu na koszt dostawy. Przydatne informacje:

Dostarczamy nasze produkty tylko na terenie Polski. Jeśli nie posiadasz adresu zamieszkania na terenie Polski, pamiętaj, żeby wskazać adres dostawy w Polsce albo zamówić towar z dostawą do salonu stacjonarnego w Polsce.

Dbamy o Twój komfort, dlatego możesz wybierać spośród poniższych wygodnych form dostawy zamówienia: kurierem pod wskazany adres, do paczkomatu InPost lub do jednego z salonów stacjonarnych Timberland.

Dostawa kurierem
Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze, zazwyczaj w godzinach 8:00–18:00. W przypadku zakupu kilku produktów w ramach jednej transakcji zamówione towary mogą być przesłane w więcej niż jednej paczce.
Ważna informacja: jeśli kurier nie zastanie Cię pod podanym adresem dostawy, zostawi awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie możesz odebrać przesyłkę.


 Dostawa do paczkomatów InPost na terenie Polski

Wybierz jeden z ponad 7000 paczkomatów InPost i odbieraj, kiedy chcesz. Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru, poinformujemy Cię o tym w wiadomości e-mail oraz SMS. Możesz odebrać przesyłkę o dowolnej porze, jednak nie później niż w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania wiadomości. Status przesyłki możesz śledzić online, wpisując jej numer.


 Darmowa dostawa do salonów stacjonarnych Timberland na terenie Polski

Gdy zamówienie zostanie dostarczone do wybranego przez Ciebie salonu Timberland, poinformujemy Cię o tym mailowo i przez SMS. Na odbiór swojego zamówienia masz aż 7 dni od momentu otrzymania wiadomości.

Powrót
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});[/script]