Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Biuro Obsługi Klienta Timberland.pl jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku 8:00-19.00 oraz w sobotę 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanego asortymentu, doboru odpowiedniego modelu czy rozmiaru, a także dostępności produktów w salonach stacjonarnych sieci Timberland. Biuro Obsługi Klienta przyjmuje również zamówienia składane drogą telefoniczną.

Zapraszamy!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Marketing Investment Group S.A. z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw. 1. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Adres e-mail: kontakt@e-timberland.pl
lub 
formularz kontaktowy dostępny obok

Rozmowa on-line (chat) z konsultantem

Biuro Obsługi Klienta: 12 681 84 48
   

Wszystkich zainteresowanych kontaktem z działem prasowym TIMBERLAND oraz otrzymywaniem aktualnych informacji na temat działań prowadzonych pod szyldem TIMBERLAND prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@e-timberland.pl lub o bezpośredni kontakt z centralą firmy

 

Opłata za połączenie telefonicznie jest zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego, z którego wykonywane jest połączenie przez Klienta.

Dla zachowania najwyższych standardów Obsługi Klienta i ze względów bezpieczeństwa - wszystkie rozmowy telefoniczne są nagrywane.