Koszty dostawy i wysyłka

 

ZE WZGLĘDU NA ROZWÓJ NASZYCH MAGAZYNÓW, DOSTAWA MOŻE ULEC WYDŁUŻENIU DO 4 DNI ROBOCZYCH. ZA EWENTUALNE NIEDOGODNOŚCI PRZEPRASZAMY.
Koszty dostawy
Dostawa kurierska gratis!

Niezależnie od ilości zamówionych produktów czy wybranej formy płatności, dostawę kurierską pod wskazany adres lub do jednego z salonów Timberland masz zawsze gratis. Nie pobieramy opłat za dostarczenie zamówionego towaru, a także za jego zwrot.

Wysyłka

Dbamy o Twój komfort, dlatego możesz wybierać spośród dwóch bezpłatnych form dostawy zamówienia: kurierem pod wskazany adres lub do jednego z salonów stacjonarnych Timberland.
Darmowa dostawa kurierem DPD
Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze, zazwyczaj w godzinach 8:00-18:00. W przypadku zakupu kilku produktów w ramach jednej transakcji, zamówione towary mogą być przesłane w więcej niż jednej paczce. Status przesyłki można śledzić na stronie DPD Polska: www.dpd.com.pl po wpisaniu numeru listu przewozowego w polu „Zlokalizuj przesyłkę” lub kontaktując się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta DPD – numer telefonu: 22 577 55 55 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-14:00).

Ważna informacja: Jeśli kurier nie zastanie Cię pod podanym adresem dostawy, zostawi awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie możesz odebrać przesyłkę.

Darmowa dostawa do salonów stacjonarnych Timberland na terenie Polski
Gdy zamówienie zostanie dostarczone do wybranego przez Ciebie salonu Timberland, poinformujemy Cię o tym mailowo i przez SMS. Na odbiór swojego zamówienia masz aż 14 dni od momentu otrzymania wiadomości.

Formy płatności
Masz do wyboru trzy bezpieczne formy płatności: za pobraniem, przedpłata oraz płatność w salonie stacjonarnym.

Za pobraniem
Płatność za pobraniem oznacza uiszczenie należności gotówką w momencie doręczenia paczki przez kuriera. Jeśli wybierzesz tą możliwość, prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty.

Przedpłata
Przedpłata oznacza dokonanie płatności online poprzez systemy DotPay lub PayPal. Oba z nich umożliwiają uiszczenie należności przelewem lub przy użyciu karty kredytowej.

Ważna informacja: Chcesz płacić za pośrednictwem systemu DotPay? Możesz znacznie przyspieszyć zaksięgowanie wpłaty, a tym samym realizację zamówienia. Jak? Z widocznej listy wybierz swój bank, zaloguj się, potwierdź dokonanie przelewu elektronicznego i gotowe.

Płatność w salonie stacjonarnym Jeśli wybierzesz dostawę do salonu stacjonarnego Timberland, możesz uiścić należność przy odbiorze: gotówką, kartą kredytową lub bonem płatniczym.
Czas realizacji
Dbamy o szybką i bezpieczną dostawę. Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 13:00 staramy się wysyłać jak najszybciej, a ich dostawa może nastąpić nawet już następnego dnia. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W niektórych przypadkach okres ten może nieznacznie się wydłużyć – do 4 dni roboczych.

Ważna informacja: W przypadku zamówień opłaconych online za moment przyjęcia zamówienia do realizacji uważane jest zaksięgowanie wpłaty na koncie bankowym. W zależności od wybranej formy płatności może to potrwać od kilku minut lub godzin (karta płatnicza lub kredytowa) do nawet kilku dni (przelew).

Dostępność produktów
Wyłącznie oryginalne produkty
Dbamy o szybką realizację zamówienia i najwyższą jakość produktów. Dysponujemy siecią magazynów w całej Polsce, dzięki czemu w chwili składania zamówienia zyskujesz pewność, że kupiony przez Ciebie produkt jest oryginalny, a jego dostawa przebiegnie sprawnie.